فروش سازمانی

رسالت سازمانی

شرکت چرم وحید این مسئولیت را احساس می کند که با ارج نهادن به شخصیت کارکنانش سعی در بالا بردن بهره وری محصولات خویش کند، هنر طراحی کفش را توسعه داده، تامین خواسته و نیاز مشتری را اولویت خود قرار دهد و رابطه دو سویه و متقابلی را با مالکان واقعی شرکت- که همان مشتریان هستند- برقرارکند

.چرم وحید خود را ملزم می داند نسبت به تعهدات اجتماعی خود در قبال تولید و اقتصاد ملی عمل کرده و بستری را برای آموزش و پرورش جوانان این مرزو بوم فراهم کند‌.

 یکسان‌ سازی پوشش و ایجاد هویت سازمانی نقش به‌سزایی در نمایش اعتبار یکپارچگی و حفظ فرهنگ ملی، بومی و مذهبی هر کسب و کار دارد. از این رو هویت فرد به صورت گروهی و سازمانی از طریق پوشش همسان مشخص می‌شود.

شرکت چرم وحید با پیشینه نزدیک به "نیم قرن" فعالیت پویا و مستمر به عنوان واحد صنعتی نمونه کشور در عرصه تولید محصولات چرمی همچون کفش و کیف خدمات کاملی را جهت تهیه پوشاک رسمی وسازمانی ارگان‌ها ارائه می‌دهد.

فعالیت و همکاری ویژه واحد سازمانی چرم وحید :

1 – طراحی و دوخت با بالاترین کیفیت واستفاده از طرحی های منحصر به فرد

2 – تامین اجناس متنوع با توجه به کاربرد مورد نیاز سازمان‌ها

3 – پایبند بودن به تعهدات قرارداد و همراهی سازمان‌ها از مشاوره تا طراحی و تولید، تحویل محصولات و کسب رضایت از فرد به فرد پرسنل محترم آن سازمان

 4 –بن و حواله سازمان‌ها می‌توانند پس از انجام مذاکره طبق تخفیف‌های تعیین شده بن و حواله دریافت و به کارکنان خود جهت خرید محصولات تقدیم کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید

02136417896

VahidLeather

ورود به حساب کاربری

ساخت حساب کاربری جدید

برای بازیابی رمز عبور شماره همراه خود را وارد کنید

کد وارد شده در پیامک بازیابی را اینجا وارد کنید

اینستاگرام