ضمانت نامه

 

امروزه تمامی برند های معتبر در بازارهایی با رقابت بسیار فشرده سعی در جلب رضایت مشتریان خود دارند تا در این رهگذر با عرضه محصولات خود نقش بیشتری در گرداندن چرخ صنعت و حصول تبعات آن داشته باشند.

در این راستا علاوه بر فعالیت‌های گسترده در راستای بهبود كیفیت محصولات ، ارائه خدمات پس از فروش نیز امری اجتناب‌ناپذیر و ضروری می باشد. خدماتی كه مجموعه با پرداخت هزینه های قابل توجه ، مسئولیت ارائه آنها را بر عهده می گیرند.

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما برای انتخاب  برند چرم وحید به اطلاع شما عزیزان می‌ شما مي‌رسانيم رويه و آستر محصولات چرم وحید تماماً چرم طبيعي بوده و ازبهترين متريال تهيه گرديده است. 

 

نکات مهم هنگام خريد
در هنگام خرید کفش هر دو پاي چپ و راست کفش را امتحان نموده و سايز هر دو را چک نمائيد.
به خاطر استفاده از چرم کاملاً طبيعي و عدم وجود هيچگونه لايه ي اضافي بر روي آن (غير از رنگ هاي مشکي) ممکن است تغيير رنگ جزئي در بعضي از قسمت هاي کفش وجود داشته باشد. لطفاً قبل از خريد محصول آنرا چک نماييد.


نکات مهم نگهداری بعد از خريد کفش
کالایی که هم اکنون در دستان شماست، برگرفته شده از چرم مرغوبی است که  به جهت طبیعی بودن، گرانبها می باشد. خطوطی که در کالاهای چرمی قابل مشاهده است، جزیی از خاصیت طبیعی بودن آن است، این نقوش، نمایانگر اصالتی است که محصول را خاص و زیباتر جلوه می دهد.

از این رو توصیه می نماییم موارد زیر را جهت دوام بیشتر و حفظ کیفیت اولیه محصول خود رعایت فرمایید

محصول را در برابر حرارت و رطوبت قرار ندهید. اگر محصولات در برابر باران قرار گرفت باید بلافاصله آن را با پارچه لطیف خشک نموده و در مکان مناسبی قرار دهید تا به خوبی در معرض هوا باشد.

 

 پیشنهاد ما این است که محصول را برای مدت طولانی در معرض نورشدید قرار ندهید تا محصول رنگ خود را از دست ندهد. اگر محصول در تماس با آب، روغن و وسایل آرایشی قرار گیرد، ممکن است باعث لکه دار شدن چرم شود.

 

چرم های نبوک و جیر ممکن است در نتیجه فرآوری و پردازش های صورت گرفته رنگ پس دهند، به همین جهت از تماس چرم های تیره رنگ با پوشاک روشن و بالعکس خود داری نمایید. همچنین توصیه می گردد برای تمیز نمودن جیر و نبوک فقط از برس مخصوص استفاده نموده و از مرطوب نمودن آن ها توسط واکس و هرگونه روغن های دیگر جدا خودداری فرمایید.

 

هیچگاه از واکس های براق کننده مایع برای محصول استفاده نکنید چراکه مواد شیمیایی درون آن به محصول چرمی شما آسیب خواهد رساند.

 

پاشنه و تخته کفش از لایه های مختلف چرم تشکیل شده اند به همین جهت با مرطوب شدن امکان افزایش سطح چرم و باز شدن لایه ها از هم وجود دارد، از این روی جهت جلوگیری از افزایش سطح چرم و جدا شدن لایه ها، به محض مرطوب شدن، آن را در دمای اتاق قرار داده تا به آرامی خشک شود.

 

کفش های چرمی نیازمند یک روز دوری از تعرق طبیعی پا برای خشک شدن هستند لذا از پوشیدن کفشهایتان چند روز پشت سر هم بپرهیزید.

 

 هنگام پوشیدن کفش از پاشنه کش استفاده نمایید چرا که از آسیب رسیدن در قسمت پاشنه کفش جلوگیری خواهد کرد.

به علت استفاده از مواد شیمیایی و گیاهی در چرم طبیعی به کار رفته در کفش های درسا و اسیدی بودن عرق پا امکان تیره شدن جوراب های رنگ روشن وجود دارد.

 

کیف پول های مردانه را در جیب پشتی خود قرار ندهید چراکه باعث تغییر فرم کیف و آسیب به مهره های ستون فقرات خواهد شد.

 

در صورت استفاده از کفش ، فروشگاه مجاز به مسترد کردن وجه کفش نمي باشد. شما مي توانيد از مسئول آن بخواهيد در صورتي که کفش شما دچار موردي شده کهشامل گارانتي مي باشد، آنرا براي تعمير به واحد توليد مجموعه چرم ارجاع دهد.
پروسه تعمير محصول از تاريخ تحويل به نمايندگي به مدت 15 روز کاري مي باشد. کفش هاي چرم وحید ضمانت تعويض ندارند.
مشکلاتي که به خاطر پروسه توليد و نه استفاده نادرست از کفش به وجود آمده باشد، برطرف خواهند شد.

تنها در مواقعي که ايراد کفش شامل گارانتي باشد اما قابل تعمير نباشد، کفش تعويض خواهد شد.
ضمانت محصول با توجه به رعايت موارد عنوان شده 6 ماه مي باشد. در هنگام تعمير به همراه داشتن برگه گارانتي با تاريخ و مهر نمايندگي و فيش خريد الزامي مي باشد.
**لطفاً قبل از ارسال کفش براي تعميرات، آن را کاملاً تميز نمائيد**

 

 

 

مواردی که مشمول گارانتی نمی باشند

شستشوی محصولات توسط مشتری

برخورد محصول با مواد شیمیایی

واکس و پولیش محصولات توسط مشتری و با موادی غیر از مواد مورد تایید چرم وحید

تعمیر محصولاتی که بر اثر استفاده نادرست یا عدم نگهداری صحیح دچار عیب شده است شامل ضمانت نخواهد بود.

خط و خش ، چروک ، پارگی و له شدگی در چرم بر اثر استفاده کاربری نامناسب

موارد مصرفی نظیر پاشنه، زیره کفش، بند کفش

رنگ رفتگی یراق آلات، تغییر رنگ چرم و نبوک جز گارانتی نمی باشد.

 

موارد مشمول گارانتی

کفش : از تاریخ خرید محصول به مدت یک ماه اول در صورتی که زیره کفش کنده شده ویا شکسته شود محصول برای مشتری تعویض می گردد وبعد از آن تا پایان شش ماه مدت گارانتی زیره کفش به صورت رایگان تعویض می گردد،ایرادات ناشی از تولید که درقسمت رویه کفش ایجاد شود(شکافته شدن دوخت،پارگی چرم ناشی از ایراد تولید) وقابل رفع نباشد محصول تعویض می گردد.

کیف: ایرادات ناشی از تولید در دوخت وکیفیت دباغی چرم ویراق آلات که درصورت لزوم قطعه چرم ویا یراق تعویض می گردد ودر صورتی که ایرادات ناشی از تولید قابل رفع نباشد،محصول در طول دوره گارانتی تعویض می گردد

کمربند : تسمه کمربند درصورت ایرادات ناشی از تولید (پوسته شدن در صورت عدم کیفیت دباغی ورنگ وباز شدن دوخت) تعویض می گردد وسگک کمربند در صورت از بین رفتن آبکاری ویا شکستگی به مدت شش ماه گارانتی تعویض دارد.

 

VahidLeather

ورود به حساب کاربری

ساخت حساب کاربری جدید

برای بازیابی رمز عبور شماره همراه خود را وارد کنید

کد وارد شده در پیامک بازیابی را اینجا وارد کنید

اینستاگرام